Přeskočit na hlavní obsah

Scootland prodejna v Praze!

Máme skvělou zprávu pro všechny naše zákazníky z Prahy a okolí:
Scootland otevřel dne 2.3. novou pobočku v Praze 4 - Nuslích!


Přímo na prodejně je k dispozici vše co si srdce a motor pravého skútraře žádá.
Je zde kompletně vybavený sklad, ve kterém najdete řemeny, destičky, válečky a filtry na veškeré typy skútrů, oleje Repsol pro dvoutakty i čtyřtakty, pneumatiky Dunlop ve všech rozměrech a spoustu dalších náhradních dílů. Stav skladu v Praze je i zobrazen online v našem scooter eshopu.

Na prodejně se potkáte s novým členem našeho týmu - Tomášem.


V Praze je možnost osobního odběru zboží objednaného přes e-shop, ušetříte tak za poštovné!

Nově nabízíme také možnost platit na obou prodejnách (v Brně i Praze) kartami Visa, MasterCard a Maestro. Do budoucna připravujeme pro zákazníky z Prahy možnost odvozu skútru do našeho servisu v Brně za zvýhodněných podmínek a také zavedení skútrpůjčovny.

Těšíme se na Vaši návštěvu a spolupráci v sezóně 2009Najdete nás na ulici Svatoslavova 39 v Praze 4 - Nuslích - podívejte se na schématickou mapku.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Thajsko na skútru

Koho neštve současné chladné počasí a fakt, že máme skútry uložené k zimnímu spánku a nemůžeme jezdit? Mně teda dost, a tak jsem se rozhodl, že si letošní zimu zpříjemním pořádným road tripem. A protože věřím, že fanoušky Scootlandu nejste, abyste se dívali na fotky někoho na dovolené, budou následující řádky zaměřené převážně na provoz a cestování několik tisíc km na malém skútru a né jako klasický cestopis, třeba někoho podobně postiženého jako já inspiruje a vydá se podobnou cestou.
Koncem listopadu toho po ČR moc najezdit nejde a když jsem se podíval na finanční možnosti a relativně bezproblémový průběh cesty, Thajsko vyšlo jako jednička. Podotýkám, že úplně sám jsem nikdy necestoval a když v ČR jezdím převážně na maxiskútrech, lákal mě návrat ke kořenům a jízda nejlépe na nějakých splašených trubkách. Začnu jsem tedy u rozpočtu, který asi bude dost lidí, kteří uvažují stejně, zajímat:
14,000,- letenka
2,000,- očkování (potřebujete minimálně žloutenku A a břišní tyfus). Co je ale …

J-Costa vs. Multivar

Rozhodli jsme se rozetnout spekulace o tom, jestli je variátor J-Costa lepší než Malossi Multivar. Odpověď není tak úplně jednoznačná! Máme tu pro Vás jako první v ČR srovnávací test:

MaxiskútrPrvní srovnání proběhlo na skútru Aprilia Sportcity 200 (motor Piaggio). Zde je graf z motorové brzdy:


Co na grafu ale neuvidíte je pružnost při jízdě, která je u obou variátorů v porovnání se sériovým na nesrovnatelně lepší úrovni. Ještě zajímavější než graf jsou ale hodnoty zrychlení v následující tabulce:

Odpověď na otázku: Je J-Costa lepší než multivar je u motoru Piaggio 200 jednoznačná:
J-Costa je jasný vítěz srovnávacího testu.

Skútr 50 ccmDruhý test proběhl na skútru Gilera Runner 50 (rok výroby 2007, najeto 7600km). Do testu jsme přidali v ČR příliš neobvyklý variátor Polini Speed Control. Všechny variátory byly srovnávány tak jak jsou dodány zákazníkům, tj. se sériovými válečky, bez dolaďování spojky a jakýchkoliv dalších úprav. Zde je graf z brzdy:


I z následující tabulky zrychlení vyplývá,…

Redukce pro regulátor na Majesty 125

Nyní můžete vyřešit problém s odcházejícím regulátorem na Majesty 125-150 jednou provždy. Stačí použít novější typ regulátoru, přepojit konektory a máte vyřešeno.

Následující obrázek ilustruje správné připojení: